"יצירתיות היא אינטילגנציה שמשתעשעת" - אלברט איינשטיין

היי, אני שני זלזניק, הבעלים של START, מתמחה במיתוג עסקי ובבניית אתרים. 

את START הקמתי לפני כעשור, לאחר שלמדתי עיצוב גרפי וצברתי ניסיון בעולם הפרסום, העיצוב ובניית האתרים. מאז ומתמיד הייתי מחוברת לתחום העיצוב ואהבתי לעבוד עם אנשים. התחלתי לעסוק בכך באמונה גדולה שאני יכולה לעזור לבעלי עסקים וחברות להתקדם ולצמוח, באמצעות אסטרטגיית מיתוג מדויקת שתביא אותם לקדמת הבמה בצורה הנכונה ביותר.

WhatsApp Image 2023-03-30 at 19.12.39

במהלך השנים אספתי לצידי את אנשי המקצוע הטובים בתחום, ויחד אנו מעניקים לכל לקוח ולקוחה שירות מקצועי ומקיף שרואה קודם כל את האדם, ורק לאחר מכן את היותו בעל עסק.

כדי לקחת את זה צעד קדימה ולהעניק ללקוחות את מה שהם באמת זקוקים לו, בשנתיים האחרונות אני משלבת בתהליכי הליווי והמיתוג את הנומרולוגיה העסקית, שזו שיטת אבחון ממוקדת ואישית שמאפשרת לי להעצים את בעלי העסקים שמגיעים אליי, ובנוסף, לחדד ולדייק להם את העשייה ואת אסטרטגיית המיתוג הנכונה ביותר עבורם.

מוכנים לצאת איתי למסע?

כל לקוח שמגיע ל-START עובר סוג של מסע שכולל בתוכו– מעין תהליך ליווי מעמיק ועוצמתי שבאמצעותו אני מדייקת את קהל היעד הנכון ביותר עבורו, מבינה מהו הבידול שלו ושל העסק, וכמובן, מביאה זאת לידי ביטוי במיתוג ובאתר החדש, בעזרת הצוות המקצועי שלי.

אני אוהבת לעבוד עם אנשים שנמצאים בעשייה מתמדת, אנשים ששואפים ורוצים יותר – להצליח יותר, להתקדם יותר, להרוויח יותר, להיות מדויקים יותר. אני מאמינה שעסק מצליח זה עסק שמכיר ויודע מהן החוזקות שלו, ובאיזו אסטרטגיה עליו לפעול כדי להמשיך לדהור קדימה, ובשביל זה אני והצוות שלי כאן.

עברו איתנו דרך...

המומחיות שלי

מיתוג עסקי, בניית אתרים ומיתוג כנסים – החל מבנייה ועיצוב לוגואים, יצירת אסטרטגיה מיתוגית ושפה ויזואלית אחידה המותאמת לערכי המותג ולקהל היעד, ועד למיתוג כנסים מאלף עד תו כולל חשיבה על קונספטים ייחודיים. אני עובדת עם מגוון רחב של לקוחות בתחומים שונים שביניהם עסקים קטנים, חברות וארגונים גדולים במשק.

זה הזמן להצטרף לעשרות מותגים ולקוחות להם סייענו לאורך השנים, להשקיע את האנרגיה שלכם במקומות הנכונים, ולעוף עם העסק שלכם הכי גבוה שאפשר!

מרגישים שהגיע הרגע שלכם?
LET'S START